АгроПаблісіті

Ринкове просування продукту чи бренду у ЗМІ

Якщо ви хочете не просто сформувати сприятливі умови зовнішнього середовища для збільшення рівня продажів у вашій компанії, а ґрунтовно підійти до знайомства аудиторії з вашим брендом, раді будемо допомогти. Згадка бренду в засобах масової інформації, спрямована на впізнання торгової марки. Паблісіті ефективніша за рекламу, тому що задіює стороння думка про товар. Люди більше довіряють відгукам інших, ніж саморекламі.

Пропонуємо вам дієві інструменти і стратегію для формування лояльності до вашого продукту у покупців, створення сприятливого образу бренду – прес-конференції та конференції, спрямовані на зустріч зі ЗМІ, споживачами; прес-реліз, прес-кіт, через які розповідають про роботу компанії або окремої людини; листи, що містять інформацію про торговельну марку; відео-новини, відеоролики для потенційних покупців в новинній формі.

 

Наші рішення в паблісіті це:

  • Індивідуальність. Для кожної торгової марки або компанії створюється унікальна програма, відмінна від інших. Складається з цілей і завдань конкретно для бренду з орієнтацією на особливості пропонованого продукту.
  • Гнучкість. Програми пабліситі незмінні, проте можуть систематично переглядатися для внесення корективів.
  • Реалістичність. Програма повинна відповідати реальним умовам, щоб бути застосованою на практиці.


Підійдіть ґрунтовно до знайомства з вашим брендом вже зараз, щоб споживач в нього закохався!

 

 

Хочете поставити запитання ?

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

Написати нам

популярне в нашому блозі

Увесь блог