Тема блога:

Дизайн етикетки для крем-меду

Дизайн етикетки для крем-меду

Дизайн етикетки для крем-меду

Розробка дизайну етикетки для крем-меду для компанії Bartnik

Замовник: ТзОВ «Бартнік»

Запит: розробка дизайну етикетки

Завдання: розробити дизайн етикетки для нового продукту компанії «Бартнік» – крем-меду. Дизайн має бути яскравим, цікавим та незвичним, щоб вирізняти крем-мед «Бартнік» на ринку подібної продукції

Особливості: замовник попросив зробити акцент на тому, що крем-мед виготовляється з додаванням натуральних ягід та фруктів (медово-фруктові мікси)

Результат: яскрава тематична етикетка для кожного виду крем-меду (лимон, полуниця, малина, чорниця). На етикетці кожного виду крем-меду зображено елементи відповідних використаних ягід та збережено відповідну кольорову гаму з додаванням фірмового логотипу «Бартнік».

 

Краще перегляньте, що запропонували.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія «Бартнік» – один з провідних виробників та експортерів меду в Україні з 25-річною історією. Компанія розташована в старовинному місті Ізяслав, яке знаходиться на мальовничій Волино-Подільській височині (Хмельницька обл.). Підприємство виготовляє понад 10 сортів меду, а також різноманітні медові суміші та крем-мед з додаванням фруктів та ягод. Вся продукція постачається на ринок під TM Bartnik.

ТзОВ «Бартнік» – надсучасне виробництво натурального та традиційного меду, що відповідає міжнародним стандартам якості.

 

Сподобалось? Маєте подібний чи унікальний запит – пишіть, знайдемо для вас найкраще рішення!

Хочете поставити запитання ?

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

Написати нам