О нас

Agro Marketing Agency

AGRO MARKETING AGENCY - ВАША ПЕРСОНАЛЬНА СЛУЖБА МАРКЕТИНГУ. МИ РОЗРОБЛЯЄМО І ВПРОВАДЖУЄМО СТРАТЕГІЇ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ В АГРОБІЗНЕСІ. AGRO MARKETING AGENCY НАДАЄ ПОВНИЙ СПЕКТР МАРКЕТИНГОВИХ ПОСЛУГ І СПРИЯЄ НАЛАГОДЖЕННЮ КОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ДЛЯ ГРАВЦІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ТА ПРОДУКТОВОГО РИНКУ.

Завдання Agro Marketing

надання якісних консалтингових, маркетингових, комунікаційних послуг в сфері аграрного бізнесу.

10 Років досвіду
65 виконано замовлень
15+ чоловік команди

місія Agro Marketing

пошук ексклюзивних і ефективних рішень для розвитку діяльності як окремих аграрних компаній, так і агропромислового сектора в цілому.

Ареал Agro Marketing

виробники сільгоспкультур, агрохолдинги, тваринницькі ферми, виробники овочів та фруктів, елеватори, переробні підприємства (млини, хлібозаводи, крупозаводи, олійно-екстрауційні підприємства, молокозаводи, переробники овочів і фруктів і ін.), торгівельні компанії, виробники та постачальники обладнання для зберігання та переробки сільгосппродукції, постачальники сільськогосподарської техніки та багато інших учасник аграрного ринку.

Подивитися наші роботи

Цілі Agro Marketing

бути провідним агентством повного циклу на ринку маркетингових, комунікаційних і рекламних послуг в аграрній галузі і стати надійним партнером компаній в їх просуванні

Залишилися питання?

Ми відповімо на всі питання

Хочете поставити запитання ?

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

Написати нам

Переваги Agro Marketing

Переваги Agro Marketing: знання особливостей агарного ринку, професійна і досвідчена команда, гарантія результату, незалежність.

Наши партнери